• AsyaCard
  • Avantajları
  • Özellikleri
  • AsyaCard Şubesi
 

HGS

HGS’NİZİ YÜKLEDİKÇE DEĞİL, KULLANDIKÇA ÖDEYİN


HGS NEDİR?

HGS; paralı geçiş yapılan otoyol ve köprü gişelerinde beklemeden geçiş yapılmasını sağlayan, PTT ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliği ile oluşturulan yeni geçiş sistemidir. HGS sürekli sinyal yaymaz, sadece geçiş anında gişelerdeki sensörler tarafından okunur ve araç içerisinde neredeyse hiç yer kaplamaz.

NEDEN BANK ASYA HGS (HESAPLI GEÇİŞ SİSTEMİ) EN HESAPLISI?

Bank Asya’nın, HGS satışı yapan diğer bankalardan önemli bir farkı bulunmaktadır. Mevcut banka uygulamalarında, satış gerçekleştiği an kredi kartından 30 TL bakiye çekilerek HGS’ye aktarılmakta ve HGS’nin bakiyesi azaldıkça otomatik olarak çekim yapılmaya devam edilmektedir. Bank Asya’nın HGS sisteminde ise kredi kartından herhangi bir bedel çekilmez, sadece gerçekleşen geçişler kredi kartı ekstrenize yansıtılır. Bu nedenle en hesaplı HGS hizmeti Bank Asya tarafından sunulmaktadır.

Siz de kredi kartınıza bağlı HGS’nizi Bank Asya’dan alın, hem geçişlerinizi ekstrenizde izleme imkanına hem de kredi kartının son ödeme tarihine kadar ödeme opsiyonuna sahip olun.

Dilerseniz kart tipi, dilerseniz sticker tipi HGS başvurusunda bulunabilirsiniz.

HGS ETİKETLERİ ÜCRETSİZ!

Etiket tipi HGS’ler tüm müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ücretsiz HGS kampanyası sadece etiket tipi HGS’ler için geçerlidir.

HESABA BAĞLI HGS ALIN, HESAP İŞLETİM ÜCRETİ ÖDEMEYİN!

HGS’nizi için cari hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vererek kullanabilirsiniz. Üstelik her 3 aylık hesap işletim döneminde HGS’nizi minimum 3 kez kullanmanız halinde o dönemin hesap işletim ücreti alınmaz.

NASIL BAŞVURULUR

Başvuru işlemleri şubelerimizden yapılmaktadır .